Meslektaşı tarafından vurulan Manisalı komiser yardımcısı hayatını kaybetti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Meslektaşı tarafından vurulan Manisalı komiser yardımcısı hayatını kaybetti
İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Hatay'da geçici olarak görevlendirilen Komiser Yardımcısı Selim Sarıkaya'nın hayatını kaybettiğini açıkladı. Sarıkaya'nın, denetim sırasında aralarında çıkan tartışma sonucu meslektaşı polis Mustafa S. tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

Hatay Emniyet Müdürlüğü'ne geçici olarak görevlendirilen Manisalı Komiser Yardımcısı Selim Sarıkaya, aralarında tartışma çıktığı ifade edilen polis Mustafa S. tarafından öldürüldü. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı açıklamada, geçici olarak deprem bölgesi Hatay'da görev yapan komiser yardımcısı Selim Sarıkaya'nın öldüğünü açıkladı.

Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti: "Geçici olarak deprem bölgesi Hatay'da görev yapan komiser yardımcımız Selim Sarıkaya şehit olmuştur. Şehidimize Allah'tan rahmet, acılı ailesine, yakınlarına ve emniyet teşkilatımıza başsağlığı diliyorum. Kahraman polisimizin makamı ali olsun."

MESLEKTAŞI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLMÜŞ 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden deprem bölgesi Hatay Emniyet Müdürlüğü'ne geçici olarak görevlendirilen ve hayatını kaybettiği açıklanan Sarıkaya'nın polis Mustafa S. ile aralarında çıkan tartışma sonucu meslektaşı tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. 

Meslektaşları tarafından gözaltına alınan cinayet şüphelisi polis memuru da sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Sarıkaya'nın cenazesi Adana Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından memleketine gönderildi.


Asgari ücret zammında son durumÖnceki Haber

Asgari ücret zammında son durum

MASKİ MATİK İle İşlem Ücreti 3 TL’ye DüşürüldüSonraki Haber

MASKİ MATİK İle İşlem Ücreti 3 TL’ye Düş...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar